Hayatta yaptığımız her şeyin bir karşılığı vardır. bu su götürmez bir gerçektir. “Ezan 2015″ filmi bu konuyu anlatacak ve ibretlik bir tespit niteliği taşımaktadır. Geçmişte yaptığımız bir şeyin karşılığını hemen almaya biliriz fakat bu yaptığımız iyi veya kötü şeyin unutulduğu anlamına gelmez. Ezan filmi Muğla ilimizin, Fethiye ilçesinin Kayaköy mevkinde çekilmiştir. Filmin oyuncu kadrosu pek geniş değildir. Düşük bir bütçeyle çekilmiş bir filmdir. Korku ve gerilim adına yapılan normal bir film. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Fuat Yılmaz üstlenmiştir.
Filmde yer alan başlıca oyunculardan bir tanesi Tahsin Dursun’dur. Filmin konusuna kısaca değinecek olursak eğer; filmde Allah’a bağlılığı bulunmayan ve inançsız olan Ali’nin gerilim dolu hayat tecrübesine tanık olacağız. Ali çok atarı gideri olan ve hayattan bir beklentisi kalmamış biridir. Bu asabi tavırları onu yeni girdiği işinden de eder. Bu üzüntüyle kendini bir barda bulur. Burada aşırı derecede alkol alıp arabayla yola çıkar. Eve doğru geldiği sırada göremeyip kızın birine çarpar. Alkollü olduğu için yolu da pek seçemiyordu zaten. Kıza vurduktan sonra her türlü suçlu olduğu için ve görgü tanığı da yoktu çevrede. Oracıkta kızı da bırakarak uzaklaşır. Bu durumdan kurtulduğunu düşünüp hayatına devam eder. Fakat unuttuğu bir şey vardır yaptığı hata hayatı boyunca onun peşini bırakmayacaktır. Ezan 2015 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Ezan 2015 filmini ayrıca tek parça izlemek isteyenler için Ezan tek parça hd izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Ezan izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Ezan full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin :D hdfilmevreni.net iyi seyirler diler…

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın

*